هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره اسپوتیک

مجله اسپوتیک

اسپوتیک؟؟؟

این روزها تقریباً همه چیز دیجیتال شده است. ارتباط با افراد، تلویزیون، کتاب و حتی خرید نیازهای زندگی…؛ خرید و فروش الکترونیک به میزان باورنکردنی انعطاف و آزادی را هم به مشتریان و هم به فروشندگان می بخشد و ما را قادر می‌سازد تا محصولات را با حذف واسطه ها و عبور از قیمت های سرسام آور بفروشیم و در مقابل با جذب اعتماد و رضایت مشتری به نوعی تبلیغ زنده انجام دهیم بهمین دلیل است که این صنعت پتانسیل اقتصادی زیادی دارد.

البته راه اندازی کسب و کار آنلاین همیشه ساده نیست مگر با پشتکار، وجدان کاری و ارتباط بی وقفه با مشتری که همانا تیم اسپوتیک همواره تلاش می نماید تا با استفاده از نقطه نظرات و یا پیشنهادات و انتقادات مشتریان عزیز خود، بروی نوار پیشرفت و توسعه قدم بردارد. داستان فعالیت اسپوتیک در حوزه محصولات ورزشی از سال تیر ماه 1399 شروع شده و اکنون مفتخریم تا به صورت فروشگاه آنلاین در کنار ورزشکاران و ورزش دوستان باشیم.

از نظر ما که در قالب یک دوست در خدمت شما هستیم، ساده ترین اصل برای ایجاد اعتماد، شفاف بودن است. به همین دلیل سعی نموده ایم تا ضمن ارائه توضیحات کامل در خصوص محصولات سایت، سادگی و سهولت کار با فروشگاه را رعایت نماییم اما اگر به هر دلیلی سؤال یا راهنمایی و مشاوره نیاز داشتید، از قسمت پشتیبانی و تماس پاسخگوی شما خواهیم بود.